Interiérové dveře Sapeli

Studio Interier - prodejce dveří Sapeli

o nás


Firma STUDIO INTERIER byla založena Tomášem Janíčkem a působí na českém trhu již od roku 1999. Jsme firmou "rodinného typu" a na prvním místě je pro nás vždy spokojený zákazník. Hlavním předmětem naší činnosti je dodávka a montáž dveří a zárubní , dřevěných a laminátových podlah včetně záručního a pozáručního servisu. Na veškerou činnost naší firmy poskytujeme bezplatnou poradenskou službu formou návštěvy našeho technika u Vás doma, který Vám odborně poradí a případně vyhotoví cenovou nabídku zdarma.

Naši činnost jsme rozšířili o prodej stavebních pouzder JAP přes internetový obchod. Garantujeme nejen nízké ceny, ale i krátké dodací lhůty. Stavební pouzdra JAP Vám dodáme do 3 – 7 dnů a to po celé České republice zdarma.

Rádi Vás také přivítáme v naší vzorkové prodejně v Mladé Boleslavi, kde máme vystaveno přes 120 typů dveřních křídel a zárubní značek SAPELI a PORTA DOORS včetně kompletního sortimentu dveřního kování M&T, HOLAR a více jak 200 dekorů dřevěných a laminátových podlah KÄHRS a WITEX.



naše prodejna
mapa webu | odkazy | pro obchodní partnery | Facebook | Google+ | YouTube

Dveře SAPELI - e-mail: sapeli@studio-interier.cz – interiérové dveře Sapeli - vzorkovna Mladá Boleslav - prodej, montáž, servis
Působnost: Praha, Středočeský kraj, střední Čechy, Mladoboleslavský kraj, Mladá Boleslav, Liberecký kraj, Liberec, Jablonec nad Nisou, Vrchlabí, Turnov, Trutnov Mnichovo Hradiště, Česká Lípa, Jičín, Neratovice, Brandýs nad Labem – Stará Boleslav, Nymburk, Poděbrady, Mělník, Litoměřice, Kladno, Slaný, Kralupy nad Vltavou, Ústí nad Labem, Děčín

Ptácká ul. 294
293 01 Mladá Boleslav

tel./fax: +420 326 701 075
mobil: +420 608 108 080

e-mail: sapeli@studio-interier.cz
internet: www.sapeli-dvere.cz
Stavební pouzdra JAP pro posuvné dveře Vám přinesou praktický a moderní prvek do vašeho domova.  :   Nabízíme Vám spolehlivá stavební pouzdra JAP, objednávat můžete po telefonu nebo přes náš e-shop, doprava je po celé České republice zdarma! Na půdu rychle a bezpečně, objednejte u nás Stahovací schody JAP, v nabídce máme půdní shody protipožární i zateplené.  :   Dodáme Vám kvalitní stavební pouzdra JAP s dopravou zdarma až do domu, objednávat můžete telefonicky nebo přes náš e-shop.  :