Interiérové dveře Sapeli

Studio Interier - prodejce dveří Sapeli

SAPELI DVEŘE - model bezpečnostní kovové


ukázka dveří
Dveře mají uvnitř trezorový mechanizmus se šesti až sedmi bezpečnostními čepy, které se zasouvají do zárubní a tím zajišťují celý dveřní prostor. Povrchově jsou upraveny jako klasické dveře dle modelových řad SAPELI podle přání zákazníka. Komplet dveří a zárubní je vybaven 3D seříditelnými závěsy. Bezpečnostní uzávěry jsou vyráběny i s požární odolností EI 30 a EI 45. Všechny typy dveří jsou zkoušeny a certifikovány a splňují veškeré právní a technické požadavky stanovené na území ČR na stavební prvky.

Bezpečnostní dveře SAPELI jsou nabízeny ve 2. a 3. bezpečnostní třídě a jsou určeny k zabezpečení bytů, kanceláří a dalších chráněných prostorů. Povrch dveří může být z obou stran v povrchové úpravě CPL nebo s přírodní dýhou, viz. tabulka povrchových úprav. Montáž bezpečnostních dveří může provádět pouze firma proškolená a pověřená výrobcem.

Nelze dodat dveře s přídavným zámkem, s hranami KARNIS a SOFT. Polodrážka dveří je 29 mm.

typy dveří


Palermo
model 10 model 20
Softline
model 10 model 20
Janov
model 10 model 20
Milano
model 10 model 20
Roma
model 10 model 20
Bergamo
model 10 model 20
Venecia
model 10 model 20
Elegant
model 10
Variant
model 10 model 11 model 12 model 13 model 14 model 15
Damier
model 10 model 15
Tenga
model 10 model 15 model 25
Alegro
model 10 model 15 model 20
Tarugo
model 10

schematické náčrtky dveří


K2/2 K2/3
mapa webu | odkazy | pro obchodní partnery | Facebook | Google+ | YouTube

Dveře SAPELI - e-mail: sapeli@studio-interier.cz – interiérové dveře Sapeli - vzorkovna Mladá Boleslav - prodej, montáž, servis
Působnost: Praha, Středočeský kraj, střední Čechy, Mladoboleslavský kraj, Mladá Boleslav, Liberecký kraj, Liberec, Jablonec nad Nisou, Vrchlabí, Turnov, Trutnov Mnichovo Hradiště, Česká Lípa, Jičín, Neratovice, Brandýs nad Labem – Stará Boleslav, Nymburk, Poděbrady, Mělník, Litoměřice, Kladno, Slaný, Kralupy nad Vltavou, Ústí nad Labem, Děčín

Ptácká ul. 294
293 01 Mladá Boleslav

tel./fax: +420 326 701 075
mobil: +420 608 108 080

e-mail: sapeli@studio-interier.cz
internet: www.sapeli-dvere.cz
Stavební pouzdra JAP pro posuvné dveře Vám přinesou praktický a moderní prvek do vašeho domova.  :   Nabízíme Vám spolehlivá stavební pouzdra JAP, objednávat můžete po telefonu nebo přes náš e-shop, doprava je po celé České republice zdarma! Na půdu rychle a bezpečně, objednejte u nás Stahovací schody JAP, v nabídce máme půdní shody protipožární i zateplené.  :   Dodáme Vám kvalitní stavební pouzdra JAP s dopravou zdarma až do domu, objednávat můžete telefonicky nebo přes náš e-shop.  :