Interiérové dveře Sapeli

Studio Interier - prodejce dveří Sapeli

SAPELI DVEŘE - model požární a kouřotěsné


ukázka dveří
Požární uzávěry SAPELI se skládají z protipožárních dveří SAPELI, které mohou být osazeny v protipožární obložkové zárubni SAPELI, protipožární rámové prosklené stěně SAPELI nebo kovové zárubni, která ovšem splňuje právně i fyzicky veškeré náležitosti pro požární uzávěr dané odolnosti. Požární uzávěry SAPELI jsou odzkoušené pro osazení jak do lehkých montovaných konstrukcí (např. protipožární sádrokartonové), tak i do tuhých (např. zděných) konstrukcí. Tyto uzávěry SAPELI lze současně s protipožární odolností (EI (EW) 30 DP3; EI (EW) 15 DP3) dodávat i s odolností KOUŘOTĚSNOU (Sa i Sm), ZVUKOVĚ–IZOLAČNÍ (až 37 dB) a provedení KLIMA (až odolnost KLIMA III).

Protipožární výrobky SAPELI si zachovávají design jednotlivých modelových řad výrobků. Dveře protipožární jsou vyráběny ve všech modelových řadách a odpovídajících površích mimo všech modelů* HARMONIE, KUBIKA, KUK i všech dveří z masivu a prosklených modelů KAROLÍNA, KLÁRA a VARIANT 41, 42 a 45 (plné dveře SWING, SPORT a DOMINO jsou ceněny jako prosklené modely). Obložkové protipožární zárubně s polodrážkou jsou dodávány v modelové řadě NORMAL a OBTUS v odpovídajících površích danému modelu.

Prosklené protipožární stěny SAPELI jsou dodávány pouze v rámové konstrukci ve všech povrchových úpravách odpovídajících tomuto typu výrobku. Všechny výrobky a ceny jsou uváděny v tzv. bytovém provedení tj. výrobky určené pro nižší až střední zátěž. Za uvedený příplatek je možné vyrobit i uzávěry tzv. objektové, jejichž konstrukce je vhodná do objektů se střední až vysokou zátěží.

Firma SAPELI dodává požární výrobky v následujících odolnostech (Každá z těchto tříd odolnosti má dle výrobní a materiálové náročnosti jinou cenovou hladinu.):

  • PROTIPOŽÁRNÍ PLNÉ DVEŘE a obložkové zárubně SAPELI (EI (EW) SC 30 DP3 – standardní výroba)
  • PROTIPOŽÁRNÍ PROSKLENÉ DVEŘE a rámové prosklené stěny (EI (EW) SC 30 DP3 – standardní výroba, EI (EW) SC 15 DP3 – na objednávku)

Novinka
  • Nyní možné i provedení DPO u bezpolodrážkových dveří.

dostupné fotografie


zkouška požární odolnosti – začátek zkouška požární odolnosti – 2:45 min. zkouška požární odolnosti – 35:21 min. (norma vyžaduje odolnost 30 min)
mapa webu | odkazy | pro obchodní partnery | Facebook | Google+ | YouTube

Dveře SAPELI - e-mail: sapeli@studio-interier.cz – interiérové dveře Sapeli - vzorkovna Mladá Boleslav - prodej, montáž, servis
Působnost: Praha, Středočeský kraj, střední Čechy, Mladoboleslavský kraj, Mladá Boleslav, Liberecký kraj, Liberec, Jablonec nad Nisou, Vrchlabí, Turnov, Trutnov Mnichovo Hradiště, Česká Lípa, Jičín, Neratovice, Brandýs nad Labem – Stará Boleslav, Nymburk, Poděbrady, Mělník, Litoměřice, Kladno, Slaný, Kralupy nad Vltavou, Ústí nad Labem, Děčín

Ptácká ul. 294
293 01 Mladá Boleslav

tel./fax: +420 326 701 075
mobil: +420 608 108 080

e-mail: sapeli@studio-interier.cz
internet: www.sapeli-dvere.cz
Stavební pouzdra JAP pro posuvné dveře Vám přinesou praktický a moderní prvek do vašeho domova.  :   Nabízíme Vám spolehlivá stavební pouzdra JAP, objednávat můžete po telefonu nebo přes náš e-shop, doprava je po celé České republice zdarma! Na půdu rychle a bezpečně, objednejte u nás Stahovací schody JAP, v nabídce máme půdní shody protipožární i zateplené.  :   Dodáme Vám kvalitní stavební pouzdra JAP s dopravou zdarma až do domu, objednávat můžete telefonicky nebo přes náš e-shop.  :