Interiérové dveře Sapeli

Studio Interier - prodejce dveří Sapeli

SAPELI DVEŘE - model posuvné
ukázka dveří

ukázka dveří
Popusťte uzdu své fantazii a vyberte si posuvné dveře, které se dají výborně kombinovat s různými druhy bočních světlíků, pokud zvolíte dveře posuvné na stěnu, nebo pokud zvolíte dveře posuvné mezi stěny, zůstane Vám ničím nerušený průhled do dalších místností. Dveře se vyrábějí jako jednokřídlé i dvoukřídlé. Pro zvýšení komfortu otevírání dvoukřídlých dveří je lze vybavit tzv. synchronním ovládáním – působením na jedno křídlo se současně otevírá druhé.

DO STAVEBNÍHO POUZDRA


Princip spočívá v tom, že do předem připraveného otvoru se osadí tzv. stavební pouzdro. To se poté podle typu stěny (což je třeba upřesnit při objednávce pouzdra) buď zaomítá nebo obloží sádrokartonem a poté se již obvyklým způsobem montují posuvné dveře a zárubně SAPELI na pouzdro. Nabízíme Vám tyto varianty:

  • a) STANDART - Pouzdro určené pro jednokřídlé posuvné dveře.

  • b) KOMFORT - Pouzdro určené pro dvoukřídlé symetricky dělené dveře, které se posouvají od sebe (protilehle).

  • c) UNIBOX - Pouzdro určené pro dvoje jednokřídlé dveře shodné šířky, které se posouvají k sobě (do zákrytu).

  • d) PARALLEL - Pouzdro určené pro dvoukřídlé symetricky dělené dveře, které se teleskopicky otvírají jedním směrem (kaskáda). Pouzdro je ve standardu vybaveno lankovým synchronním mechanizmem, který zaručuje komfortní pohyb dveřních křídel.

možnosti provedení


Standart Komfort Unibox ParallelNA STĚNU


Posouvání dveří funguje tak, že se křídlo pohybuje těsně podél stěny. Tento systém lze s úspěchem použít při rekonstrukcích (nevyžaduje speciální stavební úpravy) nebo tam, kde je záměrem využít estetiku dveří i při otevřeném stavu – výrazný prvek interiéru (např. dveře s vitrážemi).

Provedení posuvné na stěnu pro typ zárubně Normal, Obtus je šířka obložky 65 nebo 80 mm, pro zárubeň Harmonie je šířka obložky 75 mm.

  • Nové kování na stěnu ROLLO

možnosti provedení


Možnost provedení posuvných dveří na stěnu Možnost provedení posuvných dveří na stěnu Možnost provedení posuvných dveří na stěnu Možnost provedení posuvných dveří na stěnu Možnost provedení posuvných dveří na stěnu Možnost provedení posuvných dveří na stěnu
mapa webu | odkazy | pro obchodní partnery | Facebook | Google+ | YouTube

Dveře SAPELI - e-mail: sapeli@studio-interier.cz – interiérové dveře Sapeli - vzorkovna Mladá Boleslav - prodej, montáž, servis
Působnost: Praha, Středočeský kraj, střední Čechy, Mladoboleslavský kraj, Mladá Boleslav, Liberecký kraj, Liberec, Jablonec nad Nisou, Vrchlabí, Turnov, Trutnov Mnichovo Hradiště, Česká Lípa, Jičín, Neratovice, Brandýs nad Labem – Stará Boleslav, Nymburk, Poděbrady, Mělník, Litoměřice, Kladno, Slaný, Kralupy nad Vltavou, Ústí nad Labem, Děčín

Ptácká ul. 294
293 01 Mladá Boleslav

tel./fax: +420 326 701 075
mobil: +420 608 108 080

e-mail: sapeli@studio-interier.cz
internet: www.sapeli-dvere.cz
Stavební pouzdra JAP pro posuvné dveře Vám přinesou praktický a moderní prvek do vašeho domova.  :   Nabízíme Vám spolehlivá stavební pouzdra JAP, objednávat můžete po telefonu nebo přes náš e-shop, doprava je po celé České republice zdarma! Na půdu rychle a bezpečně, objednejte u nás Stahovací schody JAP, v nabídce máme půdní shody protipožární i zateplené.  :   Dodáme Vám kvalitní stavební pouzdra JAP s dopravou zdarma až do domu, objednávat můžete telefonicky nebo přes náš e-shop.  :